<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1231712687228501&ev=PageView&noscript=1"/>

INFORMACJA | Uprzejmie informujemy że z dniem 30.09.2022 nastąpi zakończenie współpracy sieci poradni FIT DIETETYK℠ z Panem Piotr Pabis.

Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Co nowego

Czas na grilla - bezpłatny e-Book z przepisami

Weekend przed Tobą, idziesz na grilla?

Brak Ci pomysłu na dania które można zrobić na grilu?

Coś temu zaradzimy.

Sen i jego wpływ na zdrowie

Jednym z podstawowych elementów o którym wielu z nas zapomina, jest sen oraz rytm dobowy i jego odpowiednia regulacja. Podczas snu dochodzi do intensywnej regeneracji naszego ciała.

W obecnych czasach sen przywłaszcza sobie kilka godzin naszego cennego czasu, obniżając naszą produktywność w trakcie dnia. W tygodniu pracy jest to średnio jedynie około 6–6,5 godzin na dobę, pamiętając o ...

Forma do lata? Jak zacząć?

Lato już coraz bliżej, a chyba każdy chce czuć się komfortowo w stroju kąpielowym, przechodząc po plaży albo leżąc nad basenem. Jeżeli to nie jest właśnie Twoim priorytetem, to może warto zacząć myśleć o swoim zdrowiu? Przecież dieta to nie tylko wyrzeczenia i utrata kilogramów w celach estetyczny, a przede wszystkim nasze zdrowie i dobre samopoczucie. 

Dzień czekolady

Czekolada należy do  grupy wyrobów, której surowcem podstawowym jest ziarno kakaowe. Jej historia sięga czasów pierwotnych kultur Majów, Azteków, Olmeków. Spożywanie czekolady kojarzy nam się głównie z dostarczaniem organizmowi dużej ilości kalorii lecz obecnie naukowcy przychylają się do opinii, że umiarkowane spożywanie czekolady nie szkodzi zdrowiu. Wiele badań wykazało, że zawiera ona szereg aktywnych biologicznie substancji: np. flawonoidy, aminy biogenne ...

Światowy dzień zdrowia

Od 1950 r. obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Jest to dzień upamiętniajacy powstanie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która powastała w 1948 roku. W każdym roku zmieniają się motywy przewodnie tej rocznicy, które maja za zadanie podkreślić priorytetowe problemy w obszarze publicznej opieki zdrwotnej na świecie.

Back

POKAŻ